Jdi na obsah Jdi na menu
 


BAKOV 2006

16. 8. 2006

  4.8.-11.8.2006                                    

Byli tam s námi děti a naše hlavní starost bylo vymyslet táborovou hru na odpoledne.Téma bylo detektivové.Dětem se tato hra líbila,ale trochu sebekriticky musím uznat,že se nám moc nepovedla.                                                                       

 Na začátku se museli rozlosovat aby byli zařazeni do skupinek.Pak si měli vymyslet název skupinky na výše zmíněné téma.První etapou byla olympiáda,po které každý dostal svůj průkaz.Druhou etapou bylo vypátrat šest důkazů vraždy dvou mrtvých těl.Každá skupinka však vypátrala pouze pět důkazů.Žádná ze skupinek si nevšimla klíče,který měla mrtvola zavěšený na krku.Tato etapa se podle výzkumů dětem líbila nejvíce.Další etapou bylo předvedení maskovacích obleků v praxi.Každá skupinka musela mít tento oblek zhotoven,nakreslen a odevzdán na papíře a nakonec musela každá skupinka předvést scénku na téma využití maskovacího převleku v praxi.Další etapou byla,tradice každého našeho soustředění,hra s názvem Drsoňka. A poslední letošní etapou byla noční bojovka,na konci níž každá skupinka našla klíč k vyřešení případu.                                                                                                         

Také jsme byli na celodením výletu v Českým ráji.Podívali jsme se na hrad Rotštejn,ze kterého byla nádherná vyhlídka na okolí tohoto hradu.I když nám všechny dny před výletem propršely na náš výlet se počasí naštěstí vybralo a bylo pěkně slunečno.Po Českém ráji jsme prozkoumali mnoho úkrytů a jeskyní. Posledním bodem našeho výletu byla návštěva města Turnov,ve kterém děti dostali rozchod aby si každý nakoupil co chtěl (suvenýry,sušenky atd...).                                    

Po příjezdu do tábora jsme byli všichni velice unavení.Ale to nic neměnilo na to, že jsme dětem dali ještě večerní taneční trénink...

         

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář